Dekoracyjne i ciepłe koce do dziecięcego pokoju

Dekoracyjne i ciepłe koce do dziecięcego pokoju

Koc ma za zadanie nie tylko ogrzewać w chłodne dni, ale i może jednocześnie pełnić funkcję dekoracyjną oraz być narzutą na łóżko dziecięce. Warto przy tym postawić na koc o ciekawej kolorystyce, która zbyt szybko się nie znudzi.

Skip Hop

Skip Hop to kocyk miękki i miły w dotyku, który doskonale sprawdza się w przypadku małych dzieci i niemowląt. W 100% wykonany jest z bawełny. To produkt dwustronny o ciekawym wzornictwie, który można prać ręcznie lub  w pralce automatycznej w temperaturze do 30 stopni Celsjusza.

LullaLove

To koc wysokiej jakości, wykonany z miękkiego w dotyku materiału. Produkowany jest z przędzy bambusowej z dodatkiem bawełny. Koce tego rodzaju są bardzo oryginalne. Za sprawą podwójnego splotu dają ciepło, ale jednocześnie nie przegrzewają dziecka. Przy okazji świetnie odprowadzają wilgoć i pozwalają skórze oddychać. Nowe oferty w  castorama legnica

Minky

Koce minky od wielu lat cieszą się sporą popularnością. To koce dwustronne wykonane z bawełny w różnorodnej kolorystyce oraz tkaniny minky.

Ciepły koc dziecięcy

Za sprawą wypełnienia antyalergicznego są ciepłe i bezpieczne dla dzieci. Dodatkowo są to koce pikowane, co zapobiega przesuwaniu ich wypełnienia. Koc tego rodzaju można prać w pralce automatycznej w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Do wyboru jest wypełnienie letnie, zimowe i całoroczne.

Bombi

Kocyk ten wykonany jest z ciepłego i miękkiego w dotyku pluszu. Świetnie sprawdza się zarówno w domu, jak i na spacerze. Posiada ciekawe  obszycie z bąbelków. Sprzedawany jest w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru.

Ogon syrenki

To propozycja dla niego starszych dzieci, a więc koc w kształcie ogona syrenki. Sprawdza się w chłodniejsze dni. Wykonany jest z wysokiej jakości poliakrylu. Zobacz  castorama legnica

W czasie wybierania koca dla dzieci warto kierować się rozmiarem. Małe koce przeznaczone są dla niemowląt np. jako okrycie wózka. Materiał w tym przypadku powinien być bezpieczny,  miękki i antyalergiczny. Koc nie może drażnić skóry dziecka czy posiadać elementów, które można łatwo oderwać i połknąć. Do wyboru są przy tym różnorodne wzory i kolory.